Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego stoiska na Targach Budowlanych w Lublinie w dniach 24-26. 03. 2017.

 

zobacz więcej

W tym roku po kilkuletniej przerwie nasza firma bierze udział w największych Targach Budownictwa w Polsce BUDMA 2017 w Poznaniu.

Będziemy tam prezentować naszą technologię osuszania mokrych murów poprzez izolację poziomą płytami z nierdzewnej stali chromowo-niklowej.

Liczymy na duże zainteresowanie, jak to było w poprzednich latach.

Mamy do rozdania 10 bezpłatnych biletów wejściowych, jeżeli są Państwo zainteresowani przesłaniem biletu prosimy o kontakt na nasz e-mail.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w pawilonie numer 3 stoisko 65.
 

zobacz więcej

Budynek Poczty Polskiej w miejscowości Stawiski ( woj. podlaskie) to zabytkowy budynek z ok.1900 roku. Celem zabezpieczenia mokrych murów przed podciągającą wilgocią nasza firma wykonała izolację przeciwwilgociową poziomą na całej długości murów wewnętrznych i zewnętrznych budynku.

zobacz więcej

Zakończyliśmy izolację mokrych murów w budynku Poczty Polskiej w Szczuczynie ,miejscowości położonej niedaleko Łomży. Zabytkowy budynek z 1864 roku mimo różnych remontów i zabezpieczeń przeciwwilgociowych dalej borykał się z problemem wilgoci.

zobacz więcej

Zakończyliśmy prace w budynku przy ulicy Siarczanej 6 w Warszawie.

Zabytkowa Willa z ok.1900 roku została trwale zabezpieczona przed podciąganiem wilgoci z gruntu.

zobacz więcej

          Aktualnie wykonujemy izolację przeciwwilgociową Systemem HW w budynku zabytkowym przy ulicy Siarczanej 6 w Warszawie, budynek należący do Urzędu Miasta Warszawa będzie przeznaczony na Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej.

 

 

zobacz więcej